Masz pytania? 606 206 790 izabela@concret.pl

Poznaj nas

Centrum Językowe CONCRET jest pierwszym w województwie kujawsko-pomorskim akredytowanym partnerem Instytutu Colina Rose Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – wyłącznego dostawcy najnowszej metody nauki języków obcych – Colina Rose.

„Niemożliwe zmieniamy w możliwe
poprzez rewolucyjne metody nauczania języków obcych”

Kadra

Kadra Centrum Językowego CONCRET to niezwykli Trenerzy Językowi. Osoby, które mają ogromną pasję poznawania i pracy z innymi ludźmi. Zarażają pozytywną energią i motywują do osiągania tego, co wydawać się może niemożliwe.

Justyna Pieniak

Justyna Pieniak

Angielski jest jej pasją od najmłodszych lat. Jest magistrem filologii angielskiej. Studia na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi ukończyła z wynikiem celującym. Jest również trenerem nauczania metodą Colin’a Rose’a. Języka angielskiego uczy od 2005 roku. Miała okazję sprawdzić się w roli tłumacza pracując m.in.: dla Urzędu Miasta w Grudziądzu oraz Grudziądzkiego Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. Prowadziła kursy według Stanag6001. W kręgu jej zainteresowań znajdują się głównie tłumaczenia obustronne oraz towarzysząca zawsze i wszędzie muzyka. Doceniana przez swoich kursantów głównie za pozytywną energię i cierpliwość.

Paweł Herczyński

Paweł Herczyński

Trenerem Językowym jest od ponad 5 lat. Zdobywał wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. W szczególności interesuje go angielski biznesowy, który co dzień wykorzystuje w pracy, łącząc pasję do języka z wiedzą prawnika. Prywatnie zajmuje się fotografią. Nasi słuchacze uwielbiają go za wiedzę i oryginalne poczucie humoru.

Patryk Kukawka

Patryk Kukawka

Trener Językowy od 2010 roku, absolwent filologii angielskiej na UMK. Najważniejsze aspekty w jego pracy to satysfakcja z wykonywanej pracy, możliwość wymiany poglądów i spostrzeżeń z innymi ludźmi podczas zajęć, ceni sobie nawiązywanie nowych kontaktów i zdobywanie doświadczenia zawodowego.
Jego zainteresowaniami są podróżowanie oraz sport.

Jakub Tyszczenko

Jakub Tyszczenko

Jest absolwentem filologii angielskiej na UMK, wieloletnim nauczycielem języka angielskiego                  i trenerem metody Colin’a Rose’a. Jako nauczyciel odnosi niekwestionowane sukcesy, zwłaszcza wśród maturzystów. Wieloletni laureat prestiżowego tytułu Nauczyciela Roku. Dobra kuchnia i wino sprawiają mu wiele przyjemności. Kocha podróże, literaturę, muzykę i sport. Studenci cenią go za profesjonalizm                          i niesamowite zaangażowanie.

Nina Lubiejewska

Nina Lubiejewska

Absolwentka filologii angielskiej na UMK i trenerka metody Colina Rose’a, która od lat specjalizuje się w tłumaczeniu i pisaniu tekstów. Wprawiona w bojach tłumaczka powieści z serii Harlequin oraz innych tytułów, która stopniowo rozszerza portfolio o kolejne przekłady literackie. Jako copywriter-freelancer wspomaga swoim lekkim piórem prężnie funkcjonujące firmy, a w życiu prywatnym uwielbia czytać, pić dobre wino i zachwycać się swoim kotem.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? WYPEŁNIJ FORMULARZ i ZAPISZ SIĘ NA PREZENTACJĘ

Szanujemy Twoją prywatność – nie spamujemy i NIGDY, NIKOMU nie udostępnimy Twoich danych.