Masz pytania? 606 206 790 anna@concret.pl

Poznaj nas

Centrum Językowe CONCRET jest pierwszym w województwie kujawsko-pomorskim akredytowanym partnerem Instytutu Colina Rose Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – wyłącznego dostawcy najnowszej metody nauki języków obcych – Colina Rose.

„Niemożliwe zmieniamy w możliwe
poprzez rewolucyjne metody nauczania języków obcych”

 

Kadra

Kadra Centrum Językowego CONCRET to niezwykli Trenerzy Językowi. Osoby, które mają ogromną pasję poznawania i pracy z innymi ludźmi. Zarażają pozytywną energią i motywują do osiągania tego, co wydawać się może niemożliwe.

Justyna Pieniak

Justyna Pieniak

Angielski jest jej pasją od najmłodszych lat. Jest magistrem filologii angielskiej. Studia na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi ukończyła z wynikiem celującym. Jest również trenerem nauczania metodą Colin’a Rose’a. Języka angielskiego uczy od 2005 roku. Miała okazję sprawdzić się w roli tłumacza pracując m.in.: dla Urzędu Miasta w Grudziądzu oraz Grudziądzkiego Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. Prowadziła kursy według Stanag6001. W kręgu jej zainteresowań znajdują się głównie tłumaczenia obustronne oraz towarzysząca zawsze i wszędzie muzyka. Doceniana przez swoich kursantów głównie za pozytywną energię i cierpliwość.

Anna Kocikowska

Anna Kocikowska

Absolwentka UMK na kierunku stosunki międzynarodowe o specjalności Wyspy Brytyjskie oraz Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy, sekcja angielska. Uczy angielskiego, gdyż sprawia jej to olbrzymią przyjemność. Marzy, by nauczyć się jeszcze hiszpańskiego. Inspirują ją ludzie, którym nie brak odwagi. Jej słuchacze wiedzą, że lubi powtarzać. Jak mawia pewna instruktorka tańca: jeszcze 1000 razy                 i wyjdzie. Charakteryzują ją nieposkromiona energia i promienny uśmiech.

Paweł Herczyński

Paweł Herczyński

Trenerem Językowym jest od ponad 5 lat. Zdobywał wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. W szczególności interesuje go angielski biznesowy, który co dzień wykorzystuje w pracy, łącząc pasję do języka z wiedzą prawnika. Prywatnie zajmuje się fotografią. Nasi słuchacze uwielbiają go za wiedzę i oryginalne poczucie humoru.

Marta Schroder

Marta Schroder

Jest absolwentką studiów o specjalności: nauczanie języka angielskiego na UMK. Tłumacz ze specjalnością ekonomiczno – prawną w biznesie. Magister geografii o specjalności: planowanie i gospodarka przestrzenna. Język angielski jest jej wielką pasja, którą zawodowo realizuje jako nauczyciel już od ponad sześciu lat. Dzięki swojej pracy miała okazję poznać wielu wspaniałych ludzi i wspólne z nimi odkrywać tajniki języka Shakespeare’a i królowej Elżbiety. W Centrum Językowym CONCRET pracuje z kursantami na różnych poziomach zaawansowania i o rozmaitych potrzebach. Prowadzi kursy języka angielskiego metodą tradycyjną, Callana, Direct English oraz kursy języka zawodowego i przygotowujące do egzaminów wg standardów STANAG 6001. Wolny czas spędza aktywnie, lubi podróże i pływanie. Słucha muzyki z lat 80. i 90. Kiedy jednak zbliża się wieczór, sięga po dobrą książkę lub ciekawy film z kubkiem ciepłej herbaty. Uwielbiana przez swoich słuchaczy za życzliwość i serdeczność, jaką ich obdarza.

Jakub Tyszczenko

Jakub Tyszczenko

Jest absolwentem filologii angielskiej na UMK, wieloletnim nauczycielem języka angielskiego                  i trenerem metody Colin’a Rose’a. Jako nauczyciel odnosi niekwestionowane sukcesy, zwłaszcza wśród maturzystów. Wieloletni laureat prestiżowego tytułu Nauczyciela Roku. Dobra kuchnia i wino sprawiają mu wiele przyjemności. Kocha podróże, literaturę, muzykę i sport. Studenci cenią go za profesjonalizm                          i niesamowite zaangażowanie.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? WYPEŁNIJ FORMULARZ i ZAPISZ SIĘ NA PREZENTACJĘ

Szanujemy Twoją prywatność – nie spamujemy i NIGDY, NIKOMU nie udostępnimy Twoich danych.