fbpx
Masz pytania? 606 206 790 izabela@szybkiangielski-grudziadz.pl

Cennik

TRADYCYJNE KURSY JĘZYKOWE SĄ HORRENDALNIE DROGIE, ALE ROZCIĄGNIĘCIE PŁATNOŚCI W CZASIE SPRAWIA, ŻE WYDAJĄ SIĘ TANIE… W TRADYCYJNYCH METODACH NAUCZANIA POZIOM TEN OSIĄGA SIĘ PO MINIMUM 3 LATACH.

Tymczasem u nas zapłacisz o wiele mniej ZA TEN SAM EFEKT – do tego w dużo krótszym czasie.
Pamiętaj, że 97% naszych Klientów kończy kursy z efektem!

Dzięki metodzie Colina Rose możesz wreszcie mówić po angielsku lub hiszpańsku. Cieszyć się, że rozumiesz wszystko, co do Ciebie mówią.

Aby tak się stało, od Ciebie wymagamy stosowania się do zaleceń Twojego osobistego Trenera Językowego oraz instrukcji Twojego kursu. My zaś zrobimy wszystko, aby stało się to jedną z Twoich najlepszych życiowych inwestycji.

Twój Osobisty Trener Językowy będzie utrzymywać z Tobą stały kontakt, monitorować regularność Twojej pracy i na co dzień pomagać Ci w zachowaniu dyscypliny Twojej nauki w czasie pomiędzy cotygodniowymi sesjami w grupie.

Podane ceny to koszt za jedną osobę – za cały kurs i wszystkie jego składowe. Ponadto otrzymasz możliwość korzystania z darmowych konsultacji doradcy metodycznego, który pomoże Ci pokonać indywidualne wyzwania w nauce.

CENNIK METODY COLINA ROSE

Szybki angielski dla dorosłych

Wszystkie poziomy języka

Czas trwania – 6 miesięcy

Szybki Angielski Teens (dzieci 10-14)
Sezon 1

Poziom dla początkujących

Czas trwania – 6 miesięcy

Szybki Hiszpański dla dorosłych

 

Poziom dla początkujących

Czas trwania – 6 miesięcy

Całkowita cena za kurs za osobę obejmuje: nieograniczony dostęp do portalu / narzędzia e-learningowego, komplet autorskich podręczników, sesje z Trenerem Językowym, opieka metodyczna.

Kursy językowe są zwolnione od VAT. Nie ma żadnych dodatkowych opłat