fbpx
Masz pytania? 606 206 790 izabela@szybkiangielski-grudziadz.pl

Poznaj nas

Centrum Językowe CONCRET jest pierwszym w województwie kujawsko-pomorskim akredytowanym partnerem Instytutu Colina Rose Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – wyłącznego dostawcy najnowszej metody nauki języków obcych – Colina Rose.

“Niemożliwe zmieniamy w możliwe
poprzez rewolucyjne metody nauczania języków obcych”

grafika - strzałka   Kadra

Kadra Centrum Językowego CONCRET to niezwykli Trenerzy Językowi. Osoby, które mają ogromną pasję poznawania i pracy z innymi ludźmi. Zarażają pozytywną energią i motywują do osiągania tego, co wydawać się może niemożliwe.

Izabela Jędrak

Izabela Jędrak

Menedżer Szkoły Językowej – To ona pokazuje “od kuchni” jak nauczyć się angielskiego w 6 miesięcy. Biostruktura zielona. Jest dynamiczna i kocha ludzi – jak sama mówi są dla niej jak tlen. Uwielbia muzykę i śpiew – współpracownicy z pracy wiedzą to najlepiej, gdy nuci coś każdego dnia 🙂 Kiedy nie pracuje zapewne spotkasz ją na jakimś dobrym koncercie. Uwielbia książki biograficzne i podróże. Jeszcze nie znalazła swojego miejsca na ziemi 🙂
Paweł Herczyński

Paweł Herczyński

Trenerem Językowym jest od ponad 5 lat. Zdobywał wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. W szczególności interesuje go angielski biznesowy, który co dzień wykorzystuje w pracy, łącząc pasję do języka z wiedzą prawnika. Prywatnie zajmuje się fotografią. Nasi słuchacze uwielbiają go za wiedzę i oryginalne poczucie humoru.

Sylwia Kowalewska

Sylwia Kowalewska

Absolwentka lingwistyki stosowanej w Gdańsku, trenerka języka angielskiego metodą Colina Rose’a. Jej pasją są języki obce. Poza angielskim włada  biegle językiem niemieckim, który również wykorzystuje w pracy. Na zajęciach najważniejsza dla niej jest miła i swobodna atmosfera sprzyjająca nauce. Swój wolny czas dzieli na podróżowanie, jazdę na rowerze a zimą na łyżwach.

Aleksandra Ziętarska

Aleksandra Ziętarska

Tłumaczka, lektorka, pasjonatka języków obcych, podróży i dobrej muzyki. Miała okazję tłumaczyć gry komputerowe, powieści, książki edukacyjne, strony internetowe oraz teksty techniczne i biznesowe. Doświadczenie w pracy zdobywała w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Irlandii oraz Anglii. Pracowała z dziećmi oraz młodzieżą z różnych części świata, poznając różne style nauczania oraz przyswajania wiedzy. Jej celem jest usunięcie barier językowych i zachęcenie ludzi do otwartej komunikacji. Kieruje się maksymą „Lepiej spróbować i upaść, niż nic nie robić”.

Patryk Kukawka

Patryk Kukawka

Trener Językowy od 2010 roku, absolwent filologii angielskiej na UMK. Najważniejsze aspekty w jego pracy to satysfakcja z wykonywanej pracy, możliwość wymiany poglądów i spostrzeżeń z innymi ludźmi podczas zajęć, ceni sobie nawiązywanie nowych kontaktów i zdobywanie doświadczenia zawodowego.
Jego zainteresowaniami są podróżowanie oraz sport.

Nina Lubiejewska

Nina Lubiejewska

Absolwentka filologii angielskiej na UMK i trenerka metody Colina Rose’a, która od lat specjalizuje się w tłumaczeniu i pisaniu tekstów. Wprawiona w bojach tłumaczka powieści z serii Harlequin oraz innych tytułów, która stopniowo rozszerza portfolio o kolejne przekłady literackie. Jako copywriter-freelancer wspomaga swoim lekkim piórem prężnie funkcjonujące firmy, a w życiu prywatnym uwielbia czytać, pić dobre wino i zachwycać się swoim kotem.

Justyna Pieniak

Justyna Pieniak

Angielski jest jej pasją od najmłodszych lat. Jest magistrem filologii angielskiej. Studia na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi ukończyła z wynikiem celującym. Jest również trenerem nauczania metodą Colin’a Rose’a. Języka angielskiego uczy od 2005 roku. Miała okazję sprawdzić się w roli tłumacza pracując m.in.: dla Urzędu Miasta w Grudziądzu oraz Grudziądzkiego Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. Prowadziła kursy według Stanag6001. W kręgu jej zainteresowań znajdują się głównie tłumaczenia obustronne oraz towarzysząca zawsze i wszędzie muzyka. Doceniana przez swoich kursantów głównie za pozytywną energię i cierpliwość.